Верх цинізму: мер Любашівки призначив собі зарплату в 1000 доларів. А яку зарплату отримуєте Ви?

Чи потрібен громаді голова, що не обтяжує себе роботою, а премію собі виписує максимальну?

Нерідко зустрічаються сільські та селищні голови, які обираються не для того, щоб дбати про громаду свого села чи селища, дбати про благоустрій, дбати про соціальний захист. Вони йдуть для того, щоб отримувати «нормальну» заробітну платню, а також все, що можливо урвати з бюджету,  з тендерів, з комунального майна.

Серед таких бюджетних утриманців – Любашівський селищний голова Геннадій Павлов.

В квітні 2016 року Павлов організував прийняття Любашівською селищною радою рішення № 112-VII про щомісячне преміювання себе в розмірі 100% посадового окладу (http://lubarada.gov.ua/?p=182).

Додайте до цього щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати, яку випалчують при уході у відпустку разом з відпускними. А також можливість отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем

Відповідно до декларації про доходи за 2017 рік, Павлов отримав за основним місцем роботи за рік заробітну плату на загальну суму 278 112 грн. (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_6e54f6ee-c57a-4408-972f-3bebc03c3a2d) або 23 176 грн. на місяць (це набагато вище середньої зарплати не тільки по Любашівці, але й по Одеській області). При такій заробітній платі, Павлов дозволив собі ще отримати в 2017 році субсидію на суму 10 743 грн.

Громада Любашівки надала своєму селищному голові досить пристойну заробітну плату, а що отримала від нього?

В очікуванні виборів до об’єднаної територіальної громади, Любашівка вже 4-й місяць живе без затверджених бюджетних програм: на 2017 рік є, а на 2018 рік – не прийнято. Ось – дивиться самі сторінку з програмами з сайту Любашівської селищної ради http://lubarada.gov.ua/?page_id=1065

На думку високооплачуваного селищного голови, Любашівціне потрібен соціально-економічний і культурний розвиток, не потрібен благоустрій і заходи з екології. Закінчився термін дії «Програми соціального захисту окремих категорій населення селища Любашівка та с.Вишневе на 2017 рік», а продуктові набори для ветеранів до надавались за рахунок коштів Любашівської райдержадміністрації.

Чи потрібен такий селищний голова, який тільки зарплату отримувати любить, а про громаду не дбає?

Верх цинізму: мер Любашівки призначив собі зарплату в 1000 доларів. А яку зарплату отримуєте Ви?: 1 комментарий

  1. А куда раньше смотрел заказчик этой статьи СИрожа Шевчук?
    Или вброс говна на вентилятор перед выборами? Интереснее была бы статья про откаты Тимошенко, в работе команды Лазоренко)
    А может начнем в школе шинами топить?!
    И только не нужно рассказывать про админдавление)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *