Бюджет Любашівки недоотримав 3 мільйони гривень. Павлову загрожує тюремний строк від 2-х до 6-ти років.

Ми вже писали про Любашівського селищного голову Геннадія Павлова, який встановив собі 100% премію та отримує щомісячно в середньому 23 тис.грн. При цьому Павлов не забезпечив прийняття на 2018 рік бюджетних програм, щоб організувати благоустрій Любашівки та соціальний захист її жителів.

Але Павлов відомий не лише цим.

Зокрема, він організував прийняття нормативного акту, що зменшує надходження до бюджету Любашівки, а саме зменшення ставки орендної плати за земельні ділянки під об’єктами Укрзалізниці.

В 2016 році орендна ставка за землі, на яких знаходиться майно Укрзалізниці, склала за рішенням селищної ради 3 (три) відсотки від їх оціночної вартості. Завдяки чому до селищного бюджету надійшло майже 4,6 мільйони гривень.

Але вже в 2017 році вищевказану ставку було зменшено до одного відсотка. Через це від Укрзалізниці до селищного бюджету надійшло трохи більше 1,6 мільйона гривень, при цьому оціночна вартість земель не змінювалась.

Таким чином, бюджет Любашівки внаслідок надання ось таких прихованих пільг Укрзалізниці недоотримав 3 мільйони гривень, що є стратегічно важливим для бюджету селища.

Коли Павлов організував прийняття рішення, він мабуть забув про статтю 211 Кримінального кодексу України, яка встановлює кримінальну відповідальність за видання нормативно-правових актів, що зменшують надходження бюджету. Оскільки бюджет недоотримав кошти в особливо великих розмірах, Павлову загрожує позбавлення волі на строк від 2-х до 6-и років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Щоб прикрити свої грішки, Павлов вирішив видалити з офіційного сайту Любашівської селищної ради всі рішення відносно затвердження на 2017 рік земельного податку та ставок орендної плати за 2016 та 2017 роки, але хай цим не переймається – усі ці рішення вилучаються під час обшуків.

Ще одним свідченням, як Павлов умисно зменшує надходження до бюджету є той факт, що серед платників частки прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності, відсутнє комунальне підприємство «Любашівський центральний ринок». Це підприємство було утворено в квітні 2016 року, тільки не зрозуміло навіщо – адже прибуток до бюджету воно не сплачує. Хто ж тоді отримує прибутки від комунального підприємства «Любашівський центральний ринок»? Павлов? На це питання повинні відповісти правоохороні органи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *