Хто такий Барвіненко та з чим його їдять?

 Барвіненко Віталій Дмитрович, 03.06.1981 р.н., уродженець м. Білгород-Дністровський Одеської області. Його батько Барвіненко Дмитро Лукіч є керівником Селянського (фермерського) господарства «Лука» та вважається агробароном, що контролює землі біля Дністровського лиману.

Політична діяльність Барвіненко-молодшого розпочалась раніш, ніж трудова. В 2002 році, будучи студентом, він балотувався в Одеську міську раду від Української партії справедливості, але не пройшов.В 2005 році вступив в партію ВО «Батьківщина» і в грудні цього ж року очолив обласну організацію партії. В 2006 році він був в списках БЮТ на виборах у Верховну Раду, але не пройшов. Проте, потрапив в Одеську обласну раду, де очолив фракцію БЮТ. Вибори в 2007 році для Барвіненка були більш вдалими і він потрапив у Верховну раду за списком БЮТ.

В грудні 2008 року відмовився від посади голови обласної організації ВО «Батьківщина», уступивши місце Олегу Радковському. У вересні 2009 виключений із фракції БЮТ.

Після президентських виборів 2010 року Юлія Тимошенко заявила про провокацію, здійснену Барвіненком – подачу ним особисто, без довіреності Тимошенко, судового позову про визнання недійсними результатів виборів. Крім того, Барвіненко був серед небагатьох БЮТівців, що проголосували за відставку Юлії Тимошенку після програшу президентських виборів.

В 2011 році Барвіненко вступає у фракцію Партії регіонів. В 2012 році від цієї ж партії по 141 округу виграє вибори у Верховну Раду. Але при цьому не розраховується зі своїм виборчим штабом, залишившись винним 700,0 тис.грн.

На виборах в 2014 році переміг завдяки прямому підкупу виборців та, як стверджували спостерігачі, фальсифікаціям.

В своїй передвиборчій програмі Барвіненко обіцяв закінчити газифікацію та продовжити роботу щодо централізованого водозабезпечення, вирішити проблеми озера Сасик, створити туристичну інфраструктуру. Відносно вирішення соціальних проблем обмежився загальними фразами (на кшталт сприяти формуванню нової системи професійно-технічної освіти). Фактично, передвиборча програма Барвіненка за 2014рік майже нічим не відрізняється від передвиборчої програми за 2012 рік. Це свідчить, що Барвіненко взагалі не виконував свою програму за 2012 рік, і продовжує не виконувати свою програму за 2014 рік. З виборцями працює, використовуючи Фонд Барвіненка.

В жовтні 2015 року підозрювався СБУ в намірах очолити сепаратистське утворення – Бесарабську республіку, а також у фінансуванні заходів щодо її утворення.. При цьому, його колишній помічник та редакторка телеканалу Олена Гліщинська була заарештована, засуджена за участь у намірах створити Народну Раду Бесарабії та в 2016 році вислана в РФ.

В жовтні 2017 року Барвіненко заявляв про вихід з партії «Відродження, але за даними сайту Верховної Ради на даний момент Барвіненко продовжує бути членом депутатської групи «Партія «Відродження», член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Задекларував мільйонні статки та декілька об’єктів нерухомості, в т.ч. квартиру в Києві, але одночасно отримував допомогу як безквартирний депутат.

Має медіа-ресурси: місцевий телеканал та новинний сайт, але з власним сайтом технічні проблеми. Активний в соціальних мережах, але судячи з постів, його сторінки веде його прес-служба.

Є близьким до Геннадія Труханова, навіть заявляв про наміри узяти його н поруки, проте відповідну заяву не подавав.

Джерело:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *